+38 099-47-45-921

Фізіодиспенсер Elite + Накінечник Nsk 20:1

$900 Немає в наявності

ID:12841Технічні характеристики:Напруга живлення AC220-240V 50/60HZ;Потужність: 210W;Діапазон швидкості обертання двигуна: 1000 rpm – 40 000 rpm (1:1);Торк: 10-60N.cm;Максимальне подання рідини: 120ml/min;Кількість програм, що запам'ятовують: 10;Обертання як за годинниковою так і проти годинникової стрілки (реверс).

Опис

Апарат для проведення хірургічних операцій у галузі імплантології, мікрохірургії та хірургії дрібних кісток.Фізіодіспенсер Elite - це сучасний апарат, який повністю відповідає всім потребам фахівців щелепно-лицьової хірургії.
Переваги фізіодиспенсера Elite:● Інтуїтивний РК-дисплей та панель керування забезпечує максимальну зручність експлуатації;● Оригінальний безщітковий двигун характеризується великим крутним моментом і низьким рівнем шуму. Не дає надмірної вібрації;● Багатофункціональна педаль управління дозволяє керувати приладом, торкаючись до нього, що зберігає повну стерильність рук лікаря;● Настроювана швидкість обертання, момент, що крутить, витрата охолоджуючої рідини і напрям обертання;● Можливість роботи з усіма типами знижувальних наконечників;● Можливість встановлення 10-ти збережених програм. Кожна з яких дозволяє встановлювати різні значення швидкості, моменту, що крутить, витрати охолоджуючої рідини і напрямки обертання інструменту.● Легкість догляду та простота обслуговування;● У поєднанні з прямими та кутовими наконечниками апарат демонструє ідеальний баланс з використанням усіх складових імплантологічного прийому.

Made with