+38 099-47-45-921

РЕМОНТ

Illustration

Здійснюємо ремонт портативних рентгенів апаратів.Портативні рентген апарати - це складне та високотехнологічне обладнання з мікропроцесорним керуванням.Портативні рентген апарати вважаються досить надійним та ефективним інструментом у сучасній рентгенодіагностиці, через мініатюрні розміри та зручність використання.
Але будь-яка техніка не застрахована від поломок, тим більше складне високовольтне портативне рентген обладнання.Якщо у вас саме та ситуація, коли вийшов з ладу портативний рентген-апарат, то не варто сильно зневірятися! Все можна відремонтувати та повернути до життя!
Типовими несправностями портативних рентген апаратів:● Вихід з ладу дрібних радіодеталей на платах управління (діоди, транзистори)● Вихід з ладу акумулятора● Вихід з ладу рентген трубки● порушення герметичності рентген трубки● Внутрішні пробоїВсі перелічені вище, а також інші проблеми з портативними рентген апаратами, успішно вирішуються нашими досвідченими майстрами.Все що вам потрібно зробити це зателефонувати за вказаними контактами та описати несправність та назвати модель портативного рентген апарату.
На ремонт приймаємо тільки портативні стоматологічні рентген-апарати та портативні ветеринарні рентген-апарати.Ремонт рентген апаратів: Rextar, Prox, Diox, Digimed, Biox, Minix, mex+, Rayme, BLE, Porx, Resun, BLX-10, BLX-8, Granum, Dig-610, AnyRay Vatech, DX-3000, Dexcowin, Port -X Genoray та інші моделі.
Телефонуйте! Ми зможемо відремонтувати ваш портативний рентген-апарат!+38 (099) 47-45-921 - Vodafone+38 (098) 42-73-085 - Киевстар

Made with