+38 099-47-45-921

Мікроскоп Cтоматологічний - Simedji SJ-3000 - Японія - Максимальна Комплектація - Vario Фокус - СCD Камера Full HD 1080p

$8500Немає в наявності

ID:157865
Технічні характеристики:
Ширококутні Бінокуляри із змінним кутом нахилу 0-180° - збільшення 12.5x з можливістю працювати в окулярах.
5-ступінчаста система збільшення: 0.4х, 0.6х, 1.0х, 1.6х, 2.5х
Фокусування:
- Vario Фокус динамічне фокусування в діапазоні 200-300мм
- Фіксована F = 250мм; F=300мм; F=350мм; з можливістю тонкого фокусування в діапазоні 15мм
Поле зору: 7,5-10мм
Full HD 1920х1080p ССD Фото/Відео камера з придушенням перешкод, комплектується пультом дистанційного керування
Світлодіодне LED джерело світла високої інтенсивності 40W-90000 LUX
Дільник променя для Фото / Відео камери
Встановлено кутовий подовжувач бінокулярів
Колірна температура - 5000 К
Світлофільтри:
Жовтий - для роботи з композитними матеріалами
Холодний блакитний - для контрастування під час роботи з м'якими тканинами
Міжзіркова відстань регульована від 50 до 85 мм
Корекція діоптричних похибок зору: +/- 7D
Захист об'єктив лінзи.
Стерилізовані гумові асептичні ковпачки на всі органи керування.

Опис

Illustration

Дозвольте вашій клініці вийти на новий рівень, продемонструйте якість та цінність своєї роботи вашим пацієнтам за допомогою стоматологічного мікроскопа SIMEDJI SJ-3000.

Створено для стоматологів
Стоматологічний мікроскоп SIMEDJI SJ-3000 допоможе Вам досягти чудових хірургічних результатів.
Ви зможете бачити покращене зображення ділянок, що цікавлять, стають чітко видно області, які раніше було важко розглянути. Забезпечує чудову оптичну якість у візуалізації дрібних деталей, дозволяє чітко бачити найдрібніші елементи та анатомічні структури.

Продумана ергономіка дозволяє Вам комфортно працювати протягом усієї вашої кар'єри.
Гнучка ергономічність SIMEDJI SJ-3000 дозволяє будь-якому користувачеві зручно регулювати фокусну відстань, зберігаючи при цьому комфортне робоче положення. Це дає можливість якісніше обстежити та лікувати пацієнтів.

Крім того, для підтримки ваших стосунків з пацієнтом Full HD камера дозволяє пояснювати процедури за допомогою відео або живого зображення, а потім передавати дані у файли пацієнтів для вичерпної документації.

SIMEDJI SJ-3000 має привабливий дизайн і невеликі розміри.
Має зручне механічне керування та підходить для виконання безлічі стоматологічних завдань. Його можна застосовувати як операційний, дослідницький та навчальний мікроскоп. Відрізняється мобільністю, простотою керування та механічною стабільністю.

Простий у використанні, компактний та ефективний SIMEDJI SJ-3000 забезпечує надійну підтримку при виконанні найбільш складних робіт у хірургії, ендодонтії та ортопедії.

SIMEDJI SJ-3000 використовується у таких видах робіт як:

Illustration

1) РеставраціяШвидке виявлення тріщин емалі та дентину, а також апроксимального карієсу. Прецизійний огляд дозволяє точно оцінити стан зубів, рівень препарування.2) ЕндодонтіяВізуалізація тонких анатомічних структур та деталей кореневих каналів. Видимість може бути чіткою до самого апекса.3) ІмплантологіяШвидке та впевнене проведення високоточної ревізії та встановлення імплантатів. Легке виявлення важливих анатомічних структур.4) ПародонтологіяПеревага в роботі з м'якими тканинами – контроль процесу загоєння, невидиме рубцювання та чудовий естетичний результат.
Дозволяє побачити те, що вам потрібно побачити● Ви побачите найдрібніші анатомічні деталі навіть у глибоких чи вузьких порожнинах, Ви зможете точно та ефективно застосовувати свої навички.● Це допомагає Вам досягти найкращих результатів у лікуванні та підвищити цінність лікування, що значно підвищує рівень довіри та лояльність пацієнтів.● Апохроматична оптика та LED освітлення забезпечують реалістичну передачу кольору, чітку і яскраву візуалізацію.● Повний набір об'єктивів, включаючи мультифокусний об'єктив із динамічним фокусуванням 200мм-300мм.● 5-ступінчаста система збільшення допомагає мінімізувати переривання робочого процесу● Відповідає потребам різних спеціальностей, включаючи відновлювальну стоматологію, ендодонтію, протезування, естетичну стоматологію, пародонтологію та імплантологію.

Illustration


ЕргономікаЕргономіка – це один із найважливіших аспектів. Лікар менше втомлюється – менше робить помилок, довше не вигоряє та не зношується. При нульовій неергономічній комплектації мікроскоп перетворюється на знаряддя тортур. Як наслідок зворотний ефект - вище стрес, швидше втома - мікроскоп припадає пилом в кутку.
Тепер ви можете працювати в комфортному фізіологічному положенні та менше втомлюватися.SIMEDJI SJ-3000 має практично максимальний набір ергономічних елементів таких як:● Бінокуляри із змінним кутом нахилу 0-180°● Vario Фокус динамічне фокусування в діапазоні 200мм – 300мм● Кутовий подовжувач бінокулярів● Автоматичне включення та вимикання освітлення при переведенні мікроскопа в паркувальне положення.● регульовані рукоятки мікроскопа, фіксатори дозволяють індивідуально підбирати положення рукояток, встановлюючи їх під зручними кутами.● Балансувальне плече, що дозволяє легко нахиляти і повертати голову мікроскопа, без попереднього відпускання механізму фіксації положення● Стабільний та плавний рух пантографічного плеча з широким діапазоном налаштувань зусилля
Все це запобігає швидкому розвитку втоми, а також виключає проблеми з шийним відділом і спиною.

Illustration

Варіо Фокус 200мм-300мм - це елемент, який розширює можливості фокусування мікроскопа, забезпечуючи чудову глибину різкості в діапазоні 100 мм. Користувач має можливість зручно регулювати фокусну відстань, простим поворотом ручки, не змінюючи кращої робочої пози.

Це один із найважливіших елементів сучасного стоматологічного мікроскопа, який дозволяє запобігти напруженню шиї та проблем зі спиною. Полегшує використання мікроскопа різними користувачами, дає можливість зміни поля зору при збереженні збільшення, від ротової порожнини до фокусування на кореневих каналах. Обмежуючи час та зусилля на зміну положення голови мікроскопа, Ви зберігаєте ефективність та концентрацію.

Варіо Фокус дозволяє регулювати фокусну відстань у межах. Можна фокусуватися як на ротовій порожнині в цілому, так і на дрібних деталях вертикальної осі, не переміщуючи голову мікроскопа вгору або вниз.

LED Світлодіодне джерело світла

Illustration

Світлодіодне LED підсвічування – для завдань, що вимагають підвищеної якості виконання, світло схоже на природне освітлення, забезпечує природне перенесення кольорів. LED джерело світла - економічний до споживання електроенергії, що практично не потребує обслуговування. Завдяки невеликому нагріванню вимагає слабкої вентиляції та створює мінімальний шум.
Переваги LED освітлення● Низький рівень шуму● Відсутність витратних матеріалів● Тривалий термін експлуатації● Повна інтеграція в освітлювальний блок● Мінімальний нагрівання мікроскопа● Висвітлення об'єкта спостереження світлом наближеним до натурального
Full HD Фото / Відео камера

Illustration

Фото / Відео документація потрібна не для лікаря, а пацієнта. Коли він бачить, що ви робите. Бачить, а не відчуває різницю між вашими коронками/пломбами та чужими. Бачить бруд у каналах, він починає усвідомлювати вашу цінність як професіонала, це значно підвищує рівень довіри та лояльність. Враховуючи всі ці фактори, мікроскоп легко допоможе продати комплексний план з ендодонтією та гігієною.

Камера високої чіткості з роздільною здатністю Full HD 1920х1080p дозволяє:
● вести пряму трансляцію на монітор через HDMI кабель, для пацієнта та ассистента● знімати фото та відео у Full HD якості на SD карту з можливістю перегляду знятих матеріалів на моніторі та можливістю перенесення файлів на ПК через картридер.

Пряма трансляція дуже зручна для спільного спостереження з помічником, оскільки помічник бачить на моніторі що зараз робить лікар і заздалегідь готує необхідні інструменти і матеріали.

Живі відео записи у високій роздільній здатності можуть допомогти Вам навчити команду та поділитися своїм досвідом з ширшою аудиторією.
Високу контрастність, чіткість і природну кольору зображення забезпечує вбудована апохроматична оптика.

Взаємодія з камерою здійснюється через дистанційний пульт керування, який постачається в комплекті.
Модульна конструкція мікроскопа дозволяє доукомплектувати додатковим дільником променя ($425) та SLR адаптером ($410) для підключення професійних фотоапаратів Canon, Nikon, Sony.

Підвищіть свій комфорт та ефективність

Illustration

SIMEDJI SJ-3000 був розроблений з урахуванням особливостей роботи стоматолога та робочих переваг. Його можна швидко і точно розташувати одним легким дотиком. Виключається потенційна напруга шийного відділу, немає комфортних і важких маніпуляцій під час позиціонування, а також обмежуються переривання робочого процесу.
Результат, Ви можете зосередитися на застосуванні своїх стоматологічних навичок у повній мірі сьогодні та протягом усієї своєї кар'єри.

Illustration
Made with