+38 099-47-45-921

Мікроскоп Cтоматологічний Simedji SJ-5000 - Японія - Камера 4k Ultra HD (2160p) - оптика Німеччина - Zoom плавне збільшення - Vario Фокус 180-460mm

$9600

ID:147689Технічні характеристики:Ширококутні Бінокуляри збільшення 10x із змінним кутом нахилу 0-210°Плавна система збільшення: ZOOM 3.6х, 5х, 8х, 10х, 12х, 16х, 20х, 23хВбудована 4K ULTRA HD (2160p) Фото Відео камера з можливістю прямої трансляції на смартфон через Wi-Fi з'єднанняУправління камерою з мікроскопа \ зі смартфонаРучки мікроскопа з вбудованими кнопками управління камероюМонітор із кріпленням на стійку мікроскопа в комплекті27 Дюйми UHD 2160pФокусування:Vario Фокус динамічне фокусування в діапазоні 180мм - 460ммПоле зору: 90мм – 15ммВбудоване LED джерело світла високої інтенсивності 100 000 LUXКолірна температура - 6500 КСвітлофільтри: Помаранчевий/ЗеленийВстановлено кутовий подовжувач бінокулярівКорекція діоптричних похибок зору: +/- 6DСтерилізовані гумові асептичні ковпачки на всі органи управлінняПантографічне плече в парі з балансувальним плечем забезпечують легкі, плавні та стабільні рухи голови мікроскопа

Опис

Illustration

Дозвольте вашій клініці вийти на новий рівень, продемонструйте якість та цінність своєї роботи вашим пацієнтам за допомогою стоматологічного мікроскопа SIMEDJI SJ-5000.

Створено для стоматологів
Стоматологічний мікроскоп SIMEDJI SJ-5000 допоможе Вам досягти чудових хірургічних результатів.
Ви зможете бачити покращене зображення ділянок, що цікавлять, стають чітко видно області, які раніше було важко розглянути. Забезпечує чудову оптичну якість у візуалізації дрібних деталей, дозволяє чітко бачити найдрібніші елементи та анатомічні структури.

Ергономіка SIMEDJI SJ-5000 дозволяє Вам легко працювати протягом усієї вашої кар'єри.
Завдяки розширеному діапазону 180-460мм Варіо Фокус SIMEDJI SJ-5000 дозволяє користувачеві з будь-яким зростом зручно працювати, зберігаючи при цьому комфортне анатомічне положення. Це дає можливість якісніше обстежити та проводити операції.

Illustration

SIMEDJI SJ-5000 має інноваційний дизайн і невеликі розміри.Ця модель відрізняється мобільністю, простотою керування та механічною стабільністю.Має зручне механічне керування та підходить для виконання безлічі стоматологічних завдань.Застосовується як операційний, дослідницький та навчальний мікроскоп.
Ефективний та компактний SIMEDJI SJ-5000 дуже простий у використанні, він забезпечує надійну підтримку при виконанні найбільш складних робіт у хірургії, ендодонтії, ортопедії та реставрації.
SIMEDJI SJ-5000 використовується у таких видах робіт як:● Реставрація● Ендодонтія● Імплантологія● Пародонтологія Дозволяє побачити те, що вам потрібно побачитиНімецька оптика має неповторну прозорість і дозволяє Вам побачити найдрібніші анатомічні деталі навіть у глибоких або вузьких порожнинах, Ви зможете точно та ефективно застосовувати свої навички.Це допомагає Вам досягти найкращих результатів у лікуванні та підвищити цінність лікування, що значно підвищує рівень довіри та лояльність пацієнтів.
● Апохроматична оптика та вбудоване LED освітлення 6500К забезпечують реалістичну передачу кольору, чітку і яскраву візуалізацію.● Повний набір об'єктивів, включаючи мультифокусний об'єктив із динамічним фокусуванням 180мм-460мм.● Плавна система збільшення ZOOM дозволяє гнучкіше керувати збільшенням і не відволікатися від робочого процесу● Відповідає потребам різних спеціальностей, включаючи відновлювальну стоматологію, ендодонтію, протезування, естетичну стоматологію, пародонтологію та імплантологію.

Illustration

Вбудований LED Світлодіодне джерело світла 100 000 lux

Full HD Фото / Відео камераВбудована 4K ULTRA HD (2160p) Фото / ВідеоВбудована 4К ULTRA HD Камера високої чіткості з роздільною здатністю 3840*2160 дозволяє:- вести пряму трансляцію на монітор через HDMI кабель, для пацієнта та асистента- знімати фото та відео в 4К якості на вбудовану пам'ять- дозволяє WiFi підключати телефон і транслювати відео в режимі реального часу на екран телефону, можна керувати камерою з телефону і отримувати фото і відео матеріали в телефон.
Пряма трансляція дуже зручна для спільного спостереження з помічником, оскільки помічник бачить на моніторі, що саме сьогодні робить лікар і заздалегідь готує необхідні інструменти та матеріали.Живі відео записи у високій роздільній здатності можуть допомогти Вам навчити команду та поділитися своїм досвідом з ширшою аудиторією.
Високу контрастність, чіткість і природну кольору зображення забезпечує вбудована апохроматична оптика.Взаємодія та керування камерою здійснюється через кнопки управління на ручках мікроскопа, а також через телефон.
Коли пацієнт бачить, що ви робите. Бачить, а не відчуває різницю між вашими пломбами та чужими.Коли пацієнт бачить бруд у каналах, які ви прибираєте після інших, він починає усвідомлювати вашу цінність як професіонала, це значно підвищує рівень довіри та лояльність.Враховуючи всі ці фактори, мікроскоп легко допоможе продати комплексний план з ендодонтією та гігієною.
ЕргономікаЕргономіка – це один із найважливіших аспектів. Лікар менше втомлюється – менше робить помилок, довше не вигоряє та не зношується. При нульовій неергономічній комплектації мікроскоп перетворюється на знаряддя тортур. Як наслідок зворотний ефект - вище стрес, швидше втома - мікроскоп припадає пилом в кутку.
Тепер ви можете працювати в комфортному фізіологічному положенні та менше втомлюватися.SIMEDJI SJ-5000 має практично максимальний набір ергономічних елементів таких як:● Бінокуляри із змінним кутом нахилу 0-210°● Vario Фокус динамічне фокусування в діапазоні 180мм – 460мм● Кутовий подовжувач бінокулярів● Автоматичне включення та вимикання освітлення при переведенні мікроскопа в паркувальне положення.● регульовані рукоятки мікроскопа, фіксатори дозволяють індивідуально підбирати положення рукояток, встановлюючи їх під зручними кутами.● Балансувальне плече, що дозволяє легко нахиляти і повертати голову мікроскопа, без попереднього відпускання механізму фіксації положення● Стабільний та плавний рух пантографічного плеча з широким діапазоном налаштувань зусилля
Все це запобігає швидкому розвитку втоми, а також виключає проблеми з шийним відділом і спиною.
Варіо Фокус 180мм-460мм

Illustration

Варіо Фокус 180мм-460мм - це елемент, який розширює можливості фокусування мікроскопа, забезпечуючи чудову глибину різкості в діапазоні 200 мм. Користувач має можливість зручно регулювати фокусну відстань, простим поворотом ручки, не змінюючи кращої робочої пози.
Це один із найважливіших елементів сучасного стоматологічного мікроскопа, який дозволяє запобігти напруженню шиї та проблем зі спиною. Полегшує використання мікроскопа різними користувачами, дає можливість зміни поля зору при збереженні збільшення, від ротової порожнини до фокусування на кореневих каналах. Обмежуючи час та зусилля на зміну положення голови мікроскопа, Ви зберігаєте ефективність та концентрацію.
Варіо Фокус дозволяє регулювати фокусну відстань у межах. Можна фокусуватися як на ротовій порожнині в цілому, так і на дрібних деталях вертикальної осі, не переміщуючи голову мікроскопа вгору або вниз.
Вбудований LED Світлодіодне джерело світла 100 000 luxСвітлодіодне LED підсвічування – для завдань, що вимагають підвищеної якості виконання, світло схоже на природне освітлення, забезпечує природне перенесення кольорів. LED джерело світла - економічний до споживання електроенергії, що практично не потребує обслуговування. Завдяки невеликому нагріванню вимагає слабкої вентиляції та створює мінімальний шум.

Illustration

Вбудований LED джерело світла – для завдань, що вимагають підвищеної якості виконання, світло 6500К схоже на природне освітлення, забезпечує природну перенесення кольорів.Джерело світла SIMEDJI SJ-5000 - не вимагає обслуговування, абсолютно не створює ніяких шумів і не нагрівається.
Переваги LED освітлення SIMEDJI SJ-5000● Безшумний● Відсутність витратних матеріалів● Тривалий термін експлуатації● Повна інтеграція в голову мікроскопа● Не нагрівається● Висвітлення об'єкта спостереження світлом наближеним до натурального
SIMEDJI SJ-5000 був розроблений з урахуванням особливостей роботи стоматолога та робочих переваг. Його можна швидко і точно розташувати одним легким дотиком. Виключається потенційна напруга шийного відділу, немає комфортних і важких маніпуляцій під час позиціонування, а також обмежуються переривання робочого процесу.Результат, Ви можете зосередитися на застосуванні своїх стоматологічних навичок у повній мірі сьогодні та протягом усієї своєї кар'єри.

Illustration
Made with