+38 099-47-45-921

[версія 2022] Портативний Cтоматологічний рентген апарат BLE [оригінал]

$1350Немає в наявності

ID:12837Технічні характеристики:Фіксована анодна напруга: 60kVСтрум трубки: 1.5 мАМодель трубки ToshibaМікропроцесорний контроль.Час експозиції: 0.02-2.0 секундРозмір фокусної плями 0,3*0,3 ммАкумулятор DC14.8V 6400mAh Li-polymerНапруга мережі: 110v/220v 50Гц ± 10%Зарядний пристрій вихідна напруга DC16.8VВхідна напруга AC100-240VРозмір (мм) 138*165*185Вага 2,2 кг

Опис

X-RAY BLE дуже зручний для роботи в клініці, так і для виїздів. Даний апарат робить високоякісні рентгенівські знімки зубів, у своїй використовується дуже низький рівень випромінювання. Апарат легкий та зручний для транспортування. BLE має вартість у 2-3 рази меншу відомих європейських брендів при цьому, абсолютно не поступаючись як знімки та безпека.
Процес отримання знімків дуже простий: необхідно навести тубус апарата на місце знімка під прямим кутом до потрібного зуба, встановити потрібний час експозиції, зробити знімок, і Ви отримаєте чіткі зображення високої якості. Рентген апарат BLE можна використовувати з будь-якими візіографами і плівкою всіх типів (можна використовувати також само-проявляється)
Дентальний апарат BLE має мікропроцесорне керування, програмовані параметри зйомки, автоматичний вибір експозиції для дорослих та дітей для кожного зуба. Завдяки фіксованій анодній напрузі 60 KV і струму трубки в 1.5 мА гарантується висока якість знімків.
Рентген апарат BLE має чудовий радіаційний щит і малу потужність рентгенівських променів, завдяки чому немає необхідності облаштовувати операційний кабінет та надягати спеціальний захист лікареві та пацієнтові.BLE носить назву «Зелений» ця модель зібрала в собі кращі технології дорожчих корейських та європейських аналогів та виключила недоліки традиційних рентгенівських апаратів (інтенсивність струму, висока напруга, надмірне випромінювання рентгенівських променів, слабкий акумулятор, неякісний захист).
Переваги портативного рентгена апарату BLE:
1) Потужний великий акумулятор
2) Проста конструкція високовольтного рентгенівського блоку дозволяє легко і швидко полагодити апарат у разі поломки.
3) Якісний захист лікаря від випромінювання
4) Найкраща бюджетна модель на ринку портативних стоматологічних рентген апаратів
5) Швидка окупність 6-9 місяців
6) У комплект поставки входить транспортувальний кейс, тому з ним можна працювати не тільки в клініці, а й виїжджати до пацієнта.
7) Сумісний з усіма існуючими системами візуалізації

Made with