+38 099-47-45-921

Портативний Cтоматологічний рентген апарат DIO-XX Корея [оригінал]

$1690

ID:129373
Технічні характеристики:
Фіксована анодна напруга: 60 KV (постійна)
Струм трубки: 2mА (постійне)
Модель трубки D-081BS (Toshiba)
Мікропроцесорний контроль.
Фокусна пляма 0.4*0.4 мм
Ланцюг генерування високої напруги - метод високочастотного перетворення
Система охолодження: олійне
Кут націлювання 20 °
Час експозиції: 0.01-2.0 секунди (з кроком 0,01 секунди)
Загальна фільтрація 1.6 мм Al (внутрішня фільтрація: 0,8 мм AL, фіксована додана фільтрація – 0,8 мм AL)
Напруга мережі: 110v/240v 50Гц ± 10% DC25.2V 0.75A
Літій-полімерний акумулятор DC24V
Розмір: 135(W)*150(D)*175(H) мм.
Вага: 1.8 кг

Опис

Портативний рентген апарат DIO-XX (ДІОКС 602) – це переносна стоматологічна рентгенівська високочастотна система у вигляді генератора рентгенівського випромінювання з мікропроцесорним управлінням.
Надійний та легкий у використанні DIO-XX забезпечує відмінну альтернативу дорогому та громіздкому стаціонарному рентген апарату.Використання переносного (портативного) рентгена дозволяє зробити процес рентгенографії гнучкішим, при роботі апарат можна розташувати під будь-яким кутом по відношенню до пацієнта, що дає можливість отримувати високоякісні знімки важкодоступної зони обстеження. Портативний стоматологічний рентген апарат DIO-XX сумісний з усіма типами візуалізації знімків, з візіографами, з фосфорними пластинами і добре працює з дентальною плівкою як зі звичайною, так і з самовиявляється. Користується великою популярністю в імплантології та ендодонтії.
DIO-XX зарекомендував себе як витривалий та зручний у роботі апарат корейського виробництва.Має вертикальну побудову високовольтного рентгенівського блоку, який вважається більш стабільним та безпечним для щоденного використання.На сьогоднішній день ця модель одна із лідерів стоматологічного ринку портативних рентген апаратів.
Характеристики пристрою:1.У даній моделі використовується високочастотний інвертор, який забезпечує стабільний вихід випромінювання на постійному струмі з мінімальними пульсаціями. Це дозволяє отримати покращену якість знімка, порівняно з аналогічним типом пристрою, що працює на змінному струмі.
2. Шляхом зменшення втрат завдяки використанню стабільної постійної напруги DIO-XX дозволяє робити знімки з меншою дозою рентгенівського опромінення, захищаючи тим самим лікаря та пацієнта від шкідливого впливу рентгенівських променів.
3. Завдяки портативності система DIO-XX значно полегшує умови експлуатації пристрою і робить роботу оператора більш комфортною.
4. Використання генератора рентгенівського випромінювання нової конструкції призводить до зменшення обсягу та ваги апарату (заявлений патент).

Made with