+38 099-47-45-921

Портативний Cтоматологічний рентген апарат Porx Корея

$1900

Немає в наявності

ID:12835
Технічні характеристики:
Фіксована анодна напруга: 60 KV (постійна)
Струм трубки: 2mА (постійне)
Модель трубки D-045 (Toshiba)
Фокусна пляма 0.8*0.8mm
Ланцюг генерування високої напруги - метод високочастотного перетворення
Система охолодження: олійне
Кут націлювання 20 °
Час експозиції: 0.01-1.6 секунди (з кроком 0,01 секунди)
Загальна фільтрація 1.6 мм Al (внутрішня фільтрація: 0,8 мм AL, фіксована додана фільтрація – 0,8 мм AL)
LCD дисплей
Управління рентгенівським випромінюванням за допомогою мікропроцесора
Напруга мережі: 110v/240v 50Гц ± 10% DC25.2V 0.75A
Літій-полімерний акумулятор DC24V
Розмір: 180(W)*73(D)*138(H) мм.
Вага: 2 кг

Опис

Портативний рентген PORX являє собою сучасний компактний високочастотний рентгенівський стоматологічний апарат з напругою 60 Кв і струмом трубки 2 мА, призначений для отримання високоякісних діагностичних рентгенівських знімків на плівці або за допомогою цифрових візіографів.Зйомку можна здійснювати як тримаючи апарат у руках, так і закріпивши його на тринозі чи кронштейні.
Цей апарат дуже зручний для роботи в клініці, так і для виїздів. Даний апарат робить високоякісні рентгенівські знімки зубів, у своїй використовується дуже низький рівень випромінювання.PORX має вартість на 30-50% меншу за відомі європейські бренди при цьому, абсолютно не поступаючись як знімки та безпека.
Технічні особливості:● Мікропроцесор та спеціальна мікросхема контролюють та точно регулюють параметри роботи рентгена апарату в момент випромінювання.● Панель керування з функцією самодіагностики та виведення коду помилки на екран.● Завдяки використанню новітніх технологій в архітектурі рентгенівського блоку PORX має малу вагу та розмір.● Рентген-апарат має спеціально розроблену високоефективну систему внутрішнього екранування, що забезпечує надійний захист оператора від випромінювання.● Швидке програмне встановлення часу експозиції скорочує час налаштування та забезпечує швидку експлуатацію апарата.● Кнопки зі стрілками «Вгору» та «Вниз» для налаштування експозиції в ручному режимі з кроком 0,01 секунди.
Все разом це дозволяє забезпечити комфортну та безпечну роботу персоналу стоматологічної клініки, а також зручність діагностичної роботи з пацієнтом.
У компактному ергономічному корпусі цифрового стоматологічного рентгена апарату PORX конструктори змогли розмістити високотехнологічний пристрій, що забезпечує комфортну роботу стоматологу як при роботі з дентальною плівкою так і з різними видами цифрових радіовізіографів.
Рідкокристалічний дисплей з яскравим підсвічуванням забезпечує персонал повною інформацією про режим роботи рентген дентального апарату і дозволяє буквально одним дотиком кнопок налаштувати апарат на необхідний режим роботи. Мініатюрний та потужний літій-полімерний акумулятор дозволяє апарату робити понад 200 знімків на одному заряді.
Система конструктивних захисних заходів забезпечує вузьке фокусування рентгенівського випромінювання, що генерується, що зводить до мінімуму вимоги до індивідуального захисту лікаря і пацієнта і, відповідно, знижує радіаційне навантаження на них.
Переваги портативного рентгена апарату PORX:● Високочастотний принцип дії.● Захист від опромінення вбудована свинцева оболонка та алюмінієвий фільтр. Жодного спеціального захисту не потрібно.● Легкий та простий у використанні.● Сумісність з усіма типами візіографів та дентальних плівокВисокопродуктивна акумуляторна батарея

Made with