+38 099-47-45-921

Портативний Cтоматологічний рентген апарат REFINE VeRay 2мА 60КV. Новинка 2023.

$1250

ID:12835Технічні характеристики:Фіксована анодна напруга: 60 KV (постійна)Струм трубки: 2mА (постійне)Модель трубки Canon ЯпонияФокусна пляма 0.4*0.4mmЛанцюг генерування високої напруги - метод високочастотного перетворенняСистема охолодження: олійнеКут націлювання 12°Час експозиції: 0.01-2.0 секунди (з кроком 0,01 секунди)Загальна фільтрація 1мм Al LCD дисплейУправління рентгенівським випромінюванням за допомогою мікропроцесораНапруга мережі: 110v/240v 50Гц ± 10% DC25.2V 0.75AЛітій-полімерний акумулятор DC24VЄмність акумулятора: 950 mAhВага: 2 кг


Опис

Портативний рентген REFINE VeRay являє собою сучасний компактний високочастотний рентгенівський стоматологічний апарат з напругою 60 Кв і струмом трубки 2 мА, призначений для отримання високоякісних діагностичних рентгенівських знімків на плівці або за допомогою цифрових візіографів.Зйомку можна здійснювати як тримаючи апарат у руках, так і закріпивши його на штативі чи кронштейні.
Цей апарат дуже зручний для роботи в клініці, так і для виїздів. Даний апарат робить високоякісні рентгенівські знімки зубів, при цьому використовується дуже низький рівень випромінювання.REFINE VeRay має вартість на 50%-100% меншу за відомі європейські чи корейські бренди при цьому, абсолютно не поступаючись якістю знімків та безпекою для доктора.
Технічні особливості:● Мікропроцесор та спеціальна мікросхема контролюють та точно регулюють параметри роботи рентгена апарату в момент випромінювання.● Панель керування з функцією самодіагностики та виведення коду помилки на екран.● У відмінності від інших моделей має додаткове меню налаштувань та ведеться облік кількості пострілів..● Завдяки використанню новітніх технологій в архітектурі рентгенівського блоку REFINE VeRay має малу вагу та розмір.● Рентген-апарат має спеціально розроблену високоефективну систему внутрішнього свинцевого екранування, що забезпечує надійний захист оператора від випромінювання.● Швидке програмне встановлення часу експозиції скорочує час налаштування та забезпечує швидку експлуатацію апарата.● Кнопки зі стрілками «Вгору» та «Вниз» для налаштування експозиції в ручному режимі з кроком 0,01 секунди.
Все разом це дозволяє забезпечити комфортну та безпечну роботу персоналу стоматологічної клініки, а також зручність діагностичної роботи з пацієнтом.
У компактному ергономічному корпусі цифрового стоматологічного рентгена апарату REFINE VeRay конструктори змогли розмістити високотехнологічний пристрій, що забезпечує комфортну роботу стоматологу як при роботі з дентальною плівкою так і з різними видами цифрових радіовізіографів.
Рідкокристалічний дисплей з яскравим підсвічуванням забезпечує персонал повною інформацією про режим роботи рентген дентального апарату і дозволяє буквально одним дотиком кнопок налаштувати апарат на необхідний режим роботи. Мініатюрний та потужний літій-полімерний акумулятор дозволяє апарату робити понад 100-150 знімків на одному заряді.
Система конструктивних захисних заходів забезпечує вузьке фокусування рентгенівського випромінювання 0.4*0.4mm, що зводить до мінімуму вимоги до індивідуального захисту лікаря і пацієнта і, відповідно, знижує радіаційне навантаження на них.
Переваги портативного рентгена апарату REFINE VeRay:● Має в комплекті поставки два знімних колліматорних тубуса (короткий і довгий)● Має додаткове меню налаштувань та ведеться облік кількості пострілів.● Має в комплекті поставки ремінь на шию та ремінь під праву чи ліву руку● Захист від опромінення вбудована свинцева оболонка та алюмінієвий фільтр. Жодного спеціального захисту не потрібно.● Легкий та простий у використанні.● Максимально швидке спрацювання при натисканні на кнопку пострілу, що покращує зручність та ергономічність використання

Made with