+38 099-47-45-921

Портативний стоматологічний рентген апарат RESUN X P3000 [оригінал] Новинка 2023

$900

ID:129431Технічні характеристики:Фіксована анодна напруга: 60 KV (постійна)Струм трубки: 2 mА (постійне)Регулювання потужності рентген пострілуТрубки Canon ЯпоніяМікропроцесорний контроль.Фокусна пляма 0.4*0.4 ммЛанцюг генерування високої напруги - метод високочастотного перетворенняСистема охолодження: олійнеКут націлювання 21°Час експозиції: 0.10-2.0 секундЗагальна фільтрація 1.6 мм Al (внутрішня фільтрація: 0,8 мм AL, фіксована додана фільтрація – 0,8 мм AL)Напруга мережі: 110v/240v 50Гц ± 10% DC16.8V 1AЛітій-полімерний акумулятор DC14.8V 1600 mAhРозмір: 163*138*130 ммВага: 1.6 кг

Опис

RESUN X P3000 – це новий портативний рентген апарат з інноваційним дизайном та кольоровим сенсорним дисплеєм. Модель 2023 року.
Потужність рентгена трубки 2 мА і фокусна пляма 0.4*0.4мм дозволяють отримувати якісні висококонтрастні знімки.RESUN X P3000 має надійний захист для лікаря у вигляді свинцевої оболонки із товщиною стінки 0,6-0,7 мм. Якщо говорити про ступінь захисту для лікаря, то ця модель максимально безпечна, оскільки потужність рентген випромінювання, яке генерує трубка 2 мА, фізично не може пробити товщину свинцевої оболонки 0,6-0,7 мм. Тому додаткового захисту для лікаря не потрібно.RESUN X P3000 ергономічний та зручний дизайн у форм факторі пістолет, дає можливість робити знімки однією рукою, зручна рукоятка дозволяє обхопити та надійно тримати апарат, що для багатьох лікарів є вагомим фактором у щоденному використанні.Дана модель обладнана найновішими технологіями для портативних рентген апаратів, такими як високочастотний генератор постійного струму, що дозволяє робити якісні знімки на всі системи візуалізації (рентген плівки, фосфорні пластини, візіографи).
Регулюванням потужності рентген пострілуЦе перший портативний рентген апарат з регулюванням потужності рентген пострілу.Ця модель дозволяє змінювати такі налаштування рентген блоку як мА та kV, що дозволяє гнучкіше налаштувати рентген апарат до конкретної системи візуалізації знімка. (Радіовізіограф, фосфорні пластини, класична рентген плівка)
У RESUN X P3000 широкий набір функцій з налаштування:● Регулюванням потужності рентген пострілу● Апарат має запрограмовані налаштування за часом експозиції на кожен тип зуба (різці; ікла; премоляри; моляри)● Є режим перемикання дитячий/дорослий та плівка/візіограф● Також є ручне налаштування часу експозиції.● Мікропроцесорний контроль автоматично вибирає потрібну експозицію на кожен тип зуба.● Індикатор заряду акумулятора.
RESUN X P3000– це якісний та надійний, рентген апарат із сенсорним дисплеєм у середньому ціновому сегменті.Його сильні сторони це можливість регулюванням потужності рентген пострілу, інноваційний дизайн в форм факторі пістолет, можливість використання однією рукою, найменший розмір з усіх рентген апаратів в формі пістолет, максимальна зручність використання з-за форми та розмірів. Висока якість знімка.

Made with