+38 099-47-45-921

Портативний Стоматологічний рентген апарат Vatech AnyRay II Південна Корея [оригінал]

$1990

ID:1236901Технічні характеристики:Фіксована анодна напруга: 60 KV (постійна)Струм трубки: 3mА (постійне)Модель трубки D-081BS (Toshiba)Мікропроцесорний контроль.Фокусна пляма 0.4*0.4 ммЛанцюг генерування високої напруги - метод високочастотного перетворенняСистема охолодження: олійнеКут націлювання 16°Час експозиції: 0.01-2.0 секунди (з кроком 0,01 секунди)Загальна фільтрація 1.6 мм Al (внутрішня фільтрація: 0,8 мм AL, фіксована додана фільтрація – 0,8 мм AL)Напруга мережі: 110v/240v 50Гц ± 10% DC25.2V 0.75AЛітій-полімерний акумулятор DC24VРозмір: 180(W)*170(D)*135(H) мм.Вага: 2кг

Опис

VATECH AnyRay II – це ТОП рівень серед портативних рентген апаратів, це найпотужніший у світі портативний рентген апарат, це продукт від VATECH світовий лідер виробництва обладнання для рентгено-діагностики.
У даної моделі потужність рентген трубки 3мА це дозволяє отримувати знімки практично такої ж якості, як і на стаціонарний рентген апарат, але при цьому не позбавляти себе переваг і мобільності портативного рентген апарату.
Захист для лікаряЦей апарат має додатковий внутрішній свинцевий тубус у місці виходу рентгенівських променів.Так само має більшу товщину свинцевої оболонки ніж у більш дешевих моделей, товщина 0,8 мм.Як показують тести потужність рентген трубки 3мА, фізично не може пробити товщину свинцю 0,8мм. Відповідно AnyRay II має ще надійніший захист ніж інші моделі. Жодних додаткових засобів захисту для лікаря не потрібно.Ця модель має вертикальну архітектуру побудови високовольтного рентгенівського блоку. З інженерної точки зору, це технічно більш правильне розташування, що позитивно позначається на довговічності та надійності апарату. Завдяки цьому, інформаційний дисплей розташований зверху, що підвищує зручність користування при щоденній експлуатації.
Переваги AnyRay II● Найпотужніший у світі портативний рентген апарат● Якість знімка така як у стаціонарного рентгена апарату, що взагалі не властиво для портативного рентгена апарату.● Підтримує встановлення подовжувального коліматора● Апарат має мікропроцесорний контроль● Має внутрішню самодіагностику● Має універсальний запрограмований час експозиції на кожен тип зуба● Є вибір плівка/візіограф; дитина/дорослий● Є ручне налаштування вибору експозиції з кроком в 1 мілі секунду● Автономність роботи на одному заряді близько 1-1,5 місяця● AnyRay II один із кращих існуючих портативних рентген апаратів, це найпотужніший портативний апарат, який за якістю знімка може конкурувати зі стаціонарними рентгенами.● Від апарату приємні тактильні відчуття, якісний пластик, максимальний захист для лікаря, знімний акумулятор та гідна автономність роботи. У момент натискання кнопки максимально швидке спрацювання в порівнянні з іншими моделями.● Так само для зручності використання, у даної моделі в комплекті поставляється наший ремінь, завдяки якому, виключена можливість упустити апарат, також під праву руку є фіксуючий ремінь, що дає можливість з легкістю робити знімки однією рукою.

Illustration
Illustration
Made with