+38 099-47-45-921

Комплект Інтраоральна Камера Simedji 988 Full HD 1920x1080 WiFi - Монітор Мультимедійний 21,5 дюйм - Кріплення до установки

$680

В наявності

Технічні характеристики:Модель: 988
Автофокус: Так
Камера роздільна здатність: AHD 1920х1080
Роздільчість: 13 мільйонів пікселів, 13.0 Мегапікселів
Функція передачі зображеня з камери через WiFi на телефон.
Функція передачі зображеня з камери через WiFi на інший WiFi монітор .
Екран: ультратонкий мультимедійний LED 21.5 дюймів
Дисплей роздільна здатність : 1920х1080
Світло: LED 6 білих світлодіодів
Робоча напруга: DC 12V
Підтримка мультимедійних функцій: Так
Підтримка WiFi: Так
Кріпленням на стоматологічну установку: У комплекті


Опис

Інтраоральна Камера Simedji 988 - це сучасна інтраоральна камера з високою деталізацією, це комплексне рішення у комплекті з мультимедійним високоякісним багатофункціональним 21.5 дюймів монітором та кріпленням на стоматологічну установку. 
► П'ять кнопок на ручці та кнопка ззаду безпосередньо керують усіма функціями: заморожування, перемикання на одне/чотири/шість/дев'ять зображень, попереднє зображення, наступне зображення та видалення зображення, запис відео, перемикач бездротового контролера з'єднання.► Інноваційний дизайн, можливість відображення одного зображення та чотирьох малих зображень, два кути захоплення, чіткі зображення.► Екран безрамковий ультратонкий товщиною 6 мм, з дуже широким кутом огляду.► Монітор підтримує HDMI та VGA входи, може використовуватись як HD комп'ютерний монітор. Екран може відтворювати мультимедіа, такі як фільми, музику та зображення JPG. Весь кут огляду чітко видимий.► Підтримка функції проєкції мобільного телефону, що дозволяє синхронно переглядати зображення та відео в мобільному телефоні на дисплеї.► Є можливість отримувати зображеня з камери через WiFi на телефон.
З 13 мільйонами пікселів, автофокус та 1080P роздільної здатності, забезпечує чіткі та високо інформативні зображення. Камера має 8 вбудованих довговічних світлодіодів для кращої візуалізації та інноваційний дизайн, який дозволяє відображення одного великого зображення або чотирьох малих одночасно.
Додаткові зручності включають 5 кнопок на ручці для управління функціями, такими як заморожування, перегляд та видалення зображень, а також запис відео. Ультратонкий 6мм безрамковий монітор чітко відображає зображення під будь-яким кутом та може синхронізуватись з мобільними пристроями для перегляду зображень і відео. Simedji 988 є ідеальним вибором для стоматологів, які шукають надійне, високотехнологічне рішення для діагностики та лікування.

Комплектація:- 8-контактний кабель камери - 1 шт- Тримач камери - 1 шт- Інструкція - 1 шт- Адаптер живлення 12V / 4A - 1 шт- Кабель живлення - 1 шт- USB-накопичувач - 1 шт- Захисний кожух камери - 50 шт- Пульт дистанційного керування - 1 шт- Тримач монітора - 1 шт


Made with