+38 099-47-45-921

Візіограф Handy HDR-500A - Рестайлінг Версія 2024 - безкоштовна установка і навчання

$1350

ID:12839
Технічні характеристики:
Матриця APS CMOS сенсор
Архітектура сенсора: Сцинтилятор-фіброоптика-приймальна матриця.
Роздільна здатність: 1600х1200
Розмір пікселя: 18.5 мкм
Теоретична роздільна здатність 27 lp/мм
Рівень сірого: 4096
Інтраоральний сенсор має 2 варіанти розмірів:
Розмір 1 стандарт – 27.5×38.5 мм;
Розмір 2 – 32.3×44.3 мм.
Активна зона датчика Розмір 1: 22.5×30 мм;
Товщина: 5.9 мм
Час передачі зображення: 1-3 сек.
Довжина кабелю: 2м.
USB-інтерфейс підключення.
Windows: 7, 8, 10 (32-розрядна та 64-розрядна версія)

Опис

Чому клієнти обирають нас?
Купуючи обладнання у нас, ви отримуєте безкоштовне встановлення та налаштування програмного забезпечення та довічну безкоштовну підтримку програми візіографа.
У разі виникнення будь-яких проблем з комп'ютером або програмою ви завжди зможете звернутися до нас і ми безкоштовно усунемо будь-які неполадки з програмою Візіографа.
Наш штатний програміст має великий досвід в установці програмного забезпечення для візіографів і через віддалений доступ, по інтернету може підключитися до вашого комп'ютера та усунути будь-які проблеми.

При продажу візіографа ми проводимо первинне навчання клієнта:
● Показуємо весь інтерфейс програми та її можливості.
● Навчаємо як створюється картка пацієнта та як робляться рентген знімки● Навчаємо використовувати внутрішній редактор зображень для корекції знімків● Навчаємо як зберігати / імпортувати / експортувати / видаляти знімки● Показуємо весь стандартний набір можливостей та інструментів у програмі візіографа, який потрібен у реальній роботіМи не залишаємо клієнтів наодинці з новою незвіданою програмою. Після нашого навчання клієнти можуть відразу приступати до роботи та використовувати візіограф.

Illustration

Дентальний візіограф «HANDY HDR-500А» – це найновіша модель інтраоральних сенсорів демонструє чудовий приклад вдалого поєднання доступної ціни та високої якості.
Завдяки унікальній технології, прямого перетворення рентгенівського випромінювання в цифрове зображення на якій побудовано рентгеночутливу матрицю візіографа APS CMOS (активний піксельний сенсор), вдалося досягти якісних висококонтрастних знімків.
Відмінність даної матриці від стандартної CCD-матриці полягає у незалежній елементній побудові кожного пікселя, завдяки чому не відбувається розсіювання сигналу на сусідні пікселі і, відповідно, покращується чіткість та контрастність зображення.

Illustration

Розмір активної площі відрізняється від стандартної 20х30мм і становить 22,5х30 мм, що дозволяє за рахунок ширини активної площі 22,5 мм, отримувати на знімку зображення всього зуба від верхівки до кореня, а не обрізане.

Illustration
Illustration

Закруглені кути забезпечують легке позиціонування в ротовій порожнині, тим самим забезпечуючи максимальний рівень комфорту пацієнта.
У сенсорі HDR-500А вбудований фіброоптичний фільтр, який покращує якість зображення за рахунок зменшення розсіювання світла та захищає матрицю від рентгенівського випромінювання, що позитивно позначається на її термін служби.

Illustration

У комплекті з візіографом постачається програма HandyDentist
HandyDentist - це найновіша програма для HDR-500А, що має стандартний функціонал c простим інтерфейсом (російською мовою).
HandyDentist - не вимоглива до ресурсів ПК, не вимагає підключення до інтернету, має необмежену кількість установок на різні ПК.Має можливість робити звукові нотатки до кожного знімка, а також можна додавати додаткову інформацію по кожному знімку в текстовому вигляді.Має потужний редактор знімків.

Illustration
Illustration

Візіограф HANDY HDR-500А має посилене кріплення кабелю до датчика, міцний корпус, стійкий до випадкових ударів, а також програмне забезпечення російською мовою, все це дає незаперечну перевагу перед європейськими аналогами, які мають вартість у 1,5-2 рази вищу.

Illustration
Illustration

Переваги візіографа HDR-500А:● велика активна область датчика 22,5х30 мм;● Технологія прямого перетворення рентгенівського випромінювання на цифрове зображення (детектор – низькошумливий гібридний CMOS) забезпечує отримання дуже чіткого, контрастного знімка з динамічним діапазоном 16 біт (65536 відтінків сірого);● спеціальна армована конструкція місця кріплення кабелю до сенсора виключає його злам;● програмне забезпечення HDR-500 російською мовою;● У датчику вбудований фібр оптичний фільтр, який покращує якість зображення за рахунок зменшення розсіювання світла та захищає матрицю від рентгенівського випромінювання, що позитивно позначається на її термін служби;● Ця модель дозволяє замінити кабель у разі його зламу.

Made with