+38 099-47-45-921

Візіограф iTech + Интраоральная Камера в комплекті. Новинка 2024

$1400

ID:12597Технічні характеристики:Матриця APS CMOS сенсорАрхітектура сенсора: Сцинтилятор-фіброоптика-приймальна матриця.Роздільна здатність: 1600х1200Розмір пікселя: 18.5 мкмТеоретична роздільна здатність 27 lp/ммРівень сірого: 4096Інтраоральний сенсор має 2 варіанти розмірів:Розмір 1 стандарт – 27.5×38.5 мм;Розмір 2 – 32.3×44.3 мм.Активна зона датчика Розмір 1: 22.5×30 мм;Товщина: 5.9 ммЧас передачі зображення: 1-3 сек.Довжина кабелю: 3м.USB-інтерфейс підключення.Windows: 7, 8, 10, 11 (32-розрядна та 64-розрядна версія)У комплекті з візіографом постачається Інтраоральна Камера

Опис

Чому клієнти обирають нас?
Купуючи обладнання у нас, ви отримуєте безкоштовне встановлення та налаштування програмного забезпечення та довічну безкоштовну підтримку програми візіографа.
У разі виникнення будь-яких проблем з комп'ютером або програмою ви завжди зможете звернутися до нас і ми безкоштовно усунемо будь-які неполадки з програмою Візіографа.
Наш штатний програміст має великий досвід в установці програмного забезпечення для візіографів і через віддалений доступ, по інтернету може підключитися до вашого комп'ютера та усунути будь-які проблеми.

При продажу візіографа ми проводимо первинне навчання клієнта:
● Показуємо весь інтерфейс програми та її можливості.
● Навчаємо як створюється картка пацієнта та як робляться рентген знімки● Навчаємо використовувати внутрішній редактор зображень для корекції знімків● Навчаємо як зберігати / імпортувати / експортувати / видаляти знімки● Показуємо весь стандартний набір можливостей та інструментів у програмі візіографа, який потрібен у реальній роботіМи не залишаємо клієнтів наодинці з новою незвіданою програмою. Після нашого навчання клієнти можуть відразу приступати до роботи та використовувати візіограф.

Дентальний візіограф iTech – це найновіша модель інтраоральних сенсорів демонструє чудовий приклад вдалого поєднання доступної ціни та високої якості.
Завдяки унікальній технології, прямого перетворення рентгенівського випромінювання в цифрове зображення на якій побудовано рентгеночутливу матрицю візіографа APS CMOS (активний піксельний сенсор), вдалося досягти якісних висококонтрастних знімків.
Відмінність даної матриці від стандартної CCD-матриці полягає у незалежній елементній побудові кожного пікселя, завдяки чому не відбувається розсіювання сигналу на сусідні пікселі і, відповідно, покращується чіткість та контрастність зображення.

Illustration

Розмір активної площі відрізняється від стандартної 20х30мм і становить 22,5х30 мм, що дозволяє за рахунок ширини активної площі 22,5 мм, отримувати на знімку зображення всього зуба від верхівки до кореня, а не обрізане.

Illustration
Illustration

Інтраоральна Камера
У комплекті з візіографом постачається Інтраоральна Камера, яка працює у програмі візіографа iTechDentist

Illustration

Закруглені кути забезпечують легке позиціонування в ротовій порожнині, тим самим забезпечуючи максимальний рівень комфорту пацієнта.
У сенсорі iTech вбудований фіброоптичний фільтр, який покращує якість зображення за рахунок зменшення розсіювання світла та захищає матрицю від рентгенівського випромінювання, що позитивно позначається на її термін служби.
У комплекті з візіографом постачається програма iTechDentist
iTechDentist - це найновіша програма для iTech, що має стандартний функціонал c простим інтерфейсом (англійська та російська мови).
iTechDentist - не вимоглива до ресурсів ПК, не вимагає підключення до інтернету, має необмежену кількість установок на різні ПК.Має можливість робити звукові нотатки до кожного знімка, а також можна додавати додаткову інформацію по кожному знімку в текстовому вигляді.Має потужний редактор знімків.

Illustration
Illustration

Візіограф iTech має посилене кріплення кабелю до датчика, міцний корпус, стійкий до випадкових ударів, а також програмне забезпечення російською мовою, все це дає незаперечну перевагу перед європейськими аналогами, які мають вартість у 1,5-2 рази вищу.

Illustration
Illustration

Переваги Візіографа iTech:
● У комплекті з візіографом постачається Інтраоральна Камера● велика активна область датчика 22,5х30 мм;● Технологія прямого перетворення рентгенівського випромінювання на цифрове зображення (детектор – низькошумливий гібридний CMOS) забезпечує отримання дуже чіткого, контрастного знімка з динамічним діапазоном 16 біт (65536 відтінків сірого);● спеціальна армована конструкція місця кріплення кабелю до сенсора виключає його злам;● програмне забезпечення iTech російською мовою;● У датчику вбудований фібр оптичний фільтр, який покращує якість зображення за рахунок зменшення розсіювання світла та захищає матрицю від рентгенівського випромінювання, що позитивно позначається на її термін служби;● Ця модель дозволяє замінити кабель у разі його зламу.

Made with