+38 099-47-45-921

Візіограф Vatech Ezsensor Soft I Гнучкий Cенсор. Південна Корея.

$2000

ID:12840
Технічні характеристики:

Тип матриці: CMOS
Розмір пікселя: 14,8 мкм
Теоретична роздільна здатність: 33,7 лп/мм
Динамічний діапазон: 12 біт
Розміри: (WxLxT) 30,6 х 40,8 х 7 мм
Активна область (WxL) 23,9 х 33,0 мм
Зовнішній матеріал: Біосумісний каучук
Загальна довжина кабелю: 3м
Інтерфейс підключення: USB
Час передачі зображення: 1-2 сек.

Опис

Чому клієнти обирають нас?● Купуючи обладнання у нас, Ви отримуєте безкоштовне встановлення та налаштування програмного забезпечення та довічну безкоштовну підтримку програми візіографа EzDent-i.● Тільки в нашій комплектації EzSensor Soft i остання максимальна версія програмного забезпечення 2022 року, без обмежень за кількістю установок та з підтримкою всіх сучасних ПК.● Наша версія програмного забезпечення дозволяє створити єдину базу знімків і мати доступ до Інтернету до єдиної бази з різних комп'ютерів, які знаходяться в різних кабінетах.● У разі виникнення будь-яких проблем з комп'ютером або програмою Ви завжди зможете звернутися до нас і ми усунемо будь-які проблеми з програмою Візіографа.
Наш штатний програміст має великий досвід в установці програмного забезпечення для візіографів і через віддалений доступ, по інтернету має можливість підключитися до Вашого комп'ютера та усунути будь-які проблеми на запит.
При продажу візіографа ми проводимо первинне навчання клієнта:● Показуємо весь інтерфейс програми та її можливості● Навчаємо як створюється картка пацієнта і як роблять рентген знімки.● Показуємо, як використовувати внутрішній редактор зображень для корекції знімків.● Навчаємо як зберігати / імпортувати / експортувати / видаляти знімки.● Показуємо весь стандартний набір можливостей та інструментів у програмі візіографа, який потрібен у реальній роботі.● Надаємо навчальні відео на YouTube для більш глибокого вивчення програми EzDent-i.
Ми не залишаємо клієнтів наодинці з новою незвіданою програмою.Після нашого навчання лікар може розпочинати роботу і повноцінно використовувати візіограф.
EzSensor Soft i - це нове покоління датчиків для ротової порожнини, покоління м'яких сенсорів, революційна система в цифровій рентгенодіагностиці, вже в продажу !!!

Illustration

Переваги EzSensor Soft i перед іншими візіографами:
● 
Найменший Pixel 14,8 мкм, роздільна здатність 33,7 лп/мм - найменший піксель у світі забезпечує стабільно високу роздільну здатність і чіткіші зображення для точної діагностики.
● Протиударний сенсор - стійкість до падіння завдяки еластичним та гнучким матеріалам корпусу сенсора.
●  Завдяки м'якому матеріалу корпусу сенсора - більше немає проблем з позиціонуванням та дискомфортом пацієнта.
● Гнучкий сенсор, частково набуває анатомічної форми щелепи пацієнта.
● EzSensor Soft i на 40% знижує больові відчуття пацієнта.
● Високий рівень захисту від проникнення, твердих частинок та рідин, вологозахист IP68.

Illustration
Illustration

EzSensor Soft i дозволяє вам та вашій команді поставити точний діагноз.Гнучкий EzSensor Soft i дозволяє персоналу позиціонувати датчик простіше ніж раніше, можна відповідним чином відрегулювати вирівнювання з джерелом рентгенівського випромінювання.Це зменшує перекриття між кожним зубом, і в результаті на знімку ви можете краще бачити приховану область зображення.

Illustration

EzSensor Soft i має найменший піксель -14,8 мкм!
Точні діагностичні зображення будуть записані з найменшим розміром пікселя у світі.
При 14,8 мкм EzSensor Soft i має теоретичну роздільну здатність 33,7 лп/мм.
Це забезпечує незмінно високу роздільну здатність та чіткіші зображення для точної діагностики та планування лікування.

Illustration

Стійкість до падіння та міцність сенсора забезпечують гнучкі та м'які матеріали.
Зазвичай, коли сенсор падає на підлогу або на нього наступають, він ушкоджується і виходить з ладу.
EzSensor Soft i відрізняється від аналогів тим, що має зовнішню оболонку з біосумісного каучуку, яка зменшує ризик пошкодження.

Illustration

Міцність вищого класу – стійкість до укусів.
В результаті експерименту було встановлено, що EzSensor Soft i не ушкоджується, навіть незважаючи на те, що до датчика була прикладена сила 50 N (близько 5 кгс), що перевищує жувальну силу.

Illustration

Вищий клас міцності – Кабель протестований на 300 000 вигинів.

Illustration

Найвищий рівень захисту від проникнення, твердих частинок та рідин IP68
EzSensor Soft
i має ступінь захисту IP68, який класифікує датчик як повний захист від контакту з пилом і тривалих періодів занурення під тиском. При такому рівні захисту датчик можна занурити в стерилізатор для стерилізації таких мікроорганізмів, як Streptococcus Mutans і Mycobacterium Tuberculosis.

Illustration

EzSensor Soft i - на сьогодні найкращий інноваційний візіограф який обирають професіонали, використовуючи цей внутрішньооральний візіограф ви зможете вийти на абсолютно новий рівень у цифровій рентгенодіагностиці та комфорті пацієнтів.

У комплекті з візіографом постачається програма EzDent-i
EzDent-i -
це нова програма для візіографів Vatech, що не має аналогів серед конкурентів за функціональними можливостями з інтуїтивно зрозумілим і простим інтерфейсом (російською мовою).
Має вбудований консультаційний блок з анімаційними відео файлами по кожному типу операцій, який дозволяє наочно демонструвати пацієнтові в режимі 30 секундних відео, як саме проходитиме операція.
Також у програмі EzDent-i є функція "вставити імплант" яка дозволяє на реальний знімок пацієнта вставити імплант будь-якого виробника та розміру. Це дає змогу візуально показати пацієнтові всю процедуру імплантації.
Дає можливість побачити як саме в кістці буде розташований імплант, якого розміру, форми, моделі і т.д.
Тільки у нас в Україні програма Візіографа EzDent-i постачається у найповнішій версії з необмеженою кількістю установок на ПК.

Illustration
Illustration
Illustration
Made with