+38 099-47-45-921

Візіограф Vatech Ezsensor Classic 1.5 Рестайл Версія 2024. Південна Корея.

$2350

ID:12840Технічні характеристики:Тип матриці: CMOS
Розмір пікселя: 29,6 мкм
Теоретична роздільна здатність: 17 лп/мм
Динамічний діапазон: 12 біт
Розміри сенсора: (WxLxT) 29,2 х 39,5 мм х 4.8 мм
Активна область (WxL) 24 х 33 мм
Загальна довжина кабелю: 2.8 м
Інтерфейс підключення: USB
Час передачі зображення: 1-2 сек.


Опис

Чому клієнти обирають нас?● Купуючи обладнання у нас, Ви отримуєте безкоштовне встановлення та налаштування програмного забезпечення та довічну безкоштовну підтримку програми візіографа EzDent-i.● Тільки в нашій комплектації Ezsensor Classic 1.5 остання максимальна версія програмного забезпечення 2024 року, без обмежень за кількістю установок та з підтримкою всіх сучасних ПК.● Наша версія програмного забезпечення дозволяє створити єдину базу знімків і мати доступ до Інтернету до єдиної бази з різних комп'ютерів, які знаходяться в різних кабінетах.● У разі виникнення будь-яких проблем з комп'ютером або програмою Ви завжди зможете звернутися до нас і ми усунемо будь-які проблеми з програмою Візіографа.
Наш штатний програміст має великий досвід в установці програмного забезпечення для візіографів і через віддалений доступ, по інтернету має можливість підключитися до Вашого комп'ютера та усунути будь-які проблеми на запит.
При продажу візіографа ми проводимо первинне навчання клієнта:● Показуємо весь інтерфейс програми та її можливості● Навчаємо як створюється картка пацієнта і як роблять рентген знімки.● Показуємо, як використовувати внутрішній редактор зображень для корекції знімків.● Навчаємо як зберігати / імпортувати / експортувати / видаляти знімки.● Показуємо весь стандартний набір можливостей та інструментів у програмі візіографа, який потрібен у реальній роботі.● Надаємо навчальні відео на YouTube для більш глибокого вивчення програми EzDent-i.
Ми не залишаємо клієнтів наодинці з новою незвіданою програмою.Після нашого навчання лікар може розпочинати роботу і повноцінно використовувати візіограф.
Ezsensor Classic 1.5 - це нове рестайл покоління датчиків для ротової порожнини яке прийшло на зміну сенсорів Ezsensor 1.5, оновлене покоління класичних сенсорів, вже в продажу !!!


Знімки отримані за допомогою візіографа Vatech EzSensor Classic 1.5 + портативний рентген апарат Vatech AnyRay ll

Illustration

Ультратонкий сенсор для легкого позиціонування.
Тонка CMOS-матриця гарантує максимальний комфорт для пацієнтів.За минулі роки технологію цифрових датчиків було вдосконалено для забезпечення комфорту пацієнтів.Центр досліджень та розробок VATECH визначив товщину, яка зводить до мінімуму болючість під час знімка, та розробив технологію, що підтримує мінімальну товщину при використанні CMOS-чіпа.

Дизайн орієнтований на пацієнта.
Закруглена кутова конструкція забезпечує максимально зручне розміщення на м'яких тканинах.Пацієнти відчувають біль, оскільки ніжна слизова оболонка ротової порожнини відчуває тиск з боку твердого кута сенсора. Закруглений кут може зменшити цей біль. Але є можливість зменшення активної площі зображення. Технологія Vatech підтримує бездоганний баланс між ними. Заокруглені та обрізані краї забезпечують максимальний комфорт для пацієнтів. Унікальний датчик Vatech розміром 1,5 підходить практично всім пацієнтам.

У комплекті з візіографом постачається програма EzDent-i
EzDent-i — це нова програма для візіографів Vatech, що не має аналогів серед конкурентів за функціональними можливостями з інтуїтивно зрозумілим і простим інтерфейсом. Має вбудований консультаційний блок з анімаційними відеофайлами за кожним типом операцій, який дає змогу наочно демонструвати пацієнтові в режимі 25 секундних відео, як саме проходитиме операція.
Також у програмі EzDent-i є функція "вставити імплантат", яка дає змогу на реальний знімок пацієнта вставити імплант будь-якого виробника та розміру. Це дає змогу візуально показати пацієнтові всю процедуру імплантації. Дає змогу побачити як саме в кістки будуть розташований імплант, якого він розміру, форми, моделі тощо.Тільки в нас в Україні програма візіографа EzDent-i постачається в найповніші версії з необмеженим кількістю установок на ПК.

Illustration
Illustration
Illustration
Made with