+38 099-47-45-921

Внутрішньоротовий 3Д Сканер Runyes 3DS 3.0 Рестайлінг 2024 - Розширена версія програми сканера

$5990

В наявності

Технічні характеристики:Модель продукту: 3DS 3.0Розміри (Д х Ш х В): 240мм х 49.5мм х 30.5мм
Вага: 210 г
Розмір стандартного наконечника: 79мм х 19.7мм х 15.8мм
Розмір міні-наконечника: 80мм х 16мм х 11мм
Скануюча область (стандарт): 15мм х 15мм
Скануюча область (міні): 12мм х 12мм
Глибина сканування: 15мм
Автоклавування: до 100 циклів, при 121°C протягом 16 хвилин, при 134°C протягом 4 хвилин
Точність: <10мкм
Швидкість сканування:
Одна дуга: 30 сек
Дві дуги з оклюзією: 90 сек
Калібрування: не потрібно
Формат файлов: STL, OBJ, PLY
Підключення: USB 3.0


Runyes 3DS 3.0 від компанії Runyes Medical - один із останніх інтраоральних сканерів, випущених на ринок.Модель 3DS 3.0 є величезним поліпшенням порівняно з попередньою моделлю і повністю покращує всі аспекти свого попередника.
Runyes 3DS 3.0 – це нова рестайлінг модель внутрішньоротового 3Д сканера від Китайської компанії Ningbo Runyes Medical Instrument.Цей сканер є одним із найдоступніших за ціною у світі, при цьому Runyes 3DS 3.0 є одним із найшвидших китайських сканерів, які ми тестували.Китайські сканери дійсно наздогнали конкурентів за швидкістю сканування, а в деяких аспектах навіть перевершують за якістю сканування.
Швидкість сканування Runyes 3DS 3.0Runyes 3DS 3.0 вражає! Не тому, що він швидкий, як це майже очікується зараз, 2024 року. А через те, наскільки значно покращено швидкість сканування порівняно з 3DS-сканером попереднього покоління. Навіть не порівняти, наскільки швидше цей сканер.Повне сканування дуги за допомогою 3DS 3.0 виконується легко та швидко. За допомогою цього сканера можна легко виконати повне сканування за 30-35 секунд. Швидкість сканування в наші дні набагато менше залежить від самого сканера і переважно від оператора.
Програмне забезпечення та ШІ (штучний інтелект)
Програмне забезпечення спрощене, але виглядає сучасно та краще, ніж більшість програм для сканерів китайських компаній. Коли ви дивитесь на програмне забезпечення Runyes 3DS 3.0, ви можете сказати, що це компанія, яка вже якийсь час працює на ринку iOS і має великий досвід у CAD CAM.

Штучний інтелект, вбудований у програмне забезпечення, насправді дуже вражає. Він не тільки видаляє будь-які артефакти м'яких тканин, зафіксовані автоматично, але й повністю ігнорує язик та щоки, краще ніж більшість програм-сканерів, які ми бачили. Все це завдяки тому, що компанія використовує технологію AI Scan. Ви не зрозумієте, наскільки гарний ШІ, поки не відключити його за допомогою перемикача і не спробуєте сканувати без нього.

Сканер також дуже швидко знаходить своє місце, коли сканування припиняється та перезапускається, скани прикусу швидко зшиваються, а видалення артефактів виконується ефективно.

При скануванні з Runyes 3DS 3.0 зображення, створене програмою, має мультяшну текстуру. Як і його попередник, необробленим сканам не вистачає деталей.
Після обробки скани виглядають дуже реалістично і загалом текстура хороша (див. нижче).
Між етапами сканування немає екранів завантаження, що прискорює робочий процес. Натомість вся обробка відбувається після завершення всіх сканувань.

Illustration

Розмір ергономіки та вага сканера Runyes 3DS 3.0Runyes 3DS 3.0 — один із найкомпактніших сканерів на ринку. У нього невелика скануюча головка, але не найменша на ринку. Він має цікаву форму: він плоский і широкий, завдяки цьому комфортніший для утримання в руці, ніж інші моделі, що мають округлу форму корпусу.
У комплект сканера входять дві різні насадки для сканування: насадка для сканування звичайного розміру і додаткова насадка дитячого розміру. Нові насадки сканера трохи ширші і менші за розміром, ніж раніше, з меншим кутом дзеркала - це полегшує сканування, особливо бічних зубів.
Runyes 3DS 3.0 дуже легкий – 210 грам. Він важить менше, ніж більшість інших сканерів на ринку. Для довідки, вага інших сканерів: Medit i700 (245 г), Medit i500 (280 г), Shining 3D Aoralscan 3 (240 г), 3Shape TRIOS 4 (340 г), CEREC Primescan (457-525 г), iTero Element 5D (~500 г).
Особливості Runyes 3DS 3.0
До сканера підключається один провід через USB C. Цей провід на задній панелі сканера прикручується спеціальною головкою, але можна від'єднати, що є відмінним дизайнерським рішенням. Цей провід дозволяє легко замінити його у разі пошкодження, але дозволяє уникнути його випадкового від'єднання під час сканування. Якість складання загалом висока як для китайського інтраорального сканера.

Іншою особливістю Runyes 3DS 3.0 є світлодіодне підсвічування навколо кнопки сканування. Це дає користувачеві візуальну інформацію про те, чи підключено пристрій чи ні, і чи працює процес сканування, світячись синім або зеленим світлом. Цю кнопку також можна натиснути та утримувати під час сканування, щоб продовжити робочий процес.
Runyes 3DS 3.0 – це сканер, який не потребує калібрування. Це стає нормою ринку, оскільки такі сканери, як Trios 5, також не вимагають калібрування.

Runyes 3DS 3.0
має вбудований нагрівальний резистор за дзеркалом на кінчику сканера. Використовується для нагрівання дзеркала сканера та запобігання запотіванню. Щодо нагрівального резистора, який використовується в Runyes 3DS 3.0, слід зазначити одну річ: він дуже швидко нагріває дзеркало. Дозволяє використовувати його одразу після запуску без проблем. Крім того, замість вентилятора, це означає мінімальний рівень шуму від сканера.

Повне сканування арки за допомогою Runyes 3DS 3.0
Runyes 3DS 3.0
дуже добре справляється зі скануванням усієї дуги. Цей сканер може конкурувати з набагато дорожчими сканерами на ринку.
Сканер має вражаючу швидкість сканування, вражаючий штучний інтелект, швидко схоплюється з місця зупинки і має вбудований обігрівач дзеркала, який запобігає запотіванню і забезпечує тривале безперервне сканування.

Він використовується з тим самим протоколом сканування, що й інші сканери. Runyes 3DS 3.0 тестувався на повних зубних рядах, квадрантах, металах, беззубих ділянках, реабілітації і т. д. у всіх випадках він справився дуже добре.

Illustration

Щодо точності, то досліджень з Runyes 3DS 3.0, як і більшості нових сканерів, не проводилося. Ця технологія просто випереджає наукові дослідження. Компанія заявляє, що сканер може забезпечити повну точність дуги 20 мікрон. Коли ми порівняли скани, зроблені за допомогою Runyes 3DS 3.0, з іншими пристроями iOS, ми не побачили жодної різниці.

Illustration

Програмне забезпечення Runyes 3DS 3.0
Програмне забезпечення, на якому працює сканер Runyes 3DS 3.0, називається Runyes 3DS Plus. Ви можете завантажити його за допомогою USB-накопичувача.

Runyes 3DS Plus
має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, простий у використанні та набагато краще, ніж більшість інших китайських програм для сканування, в яких часто відсутні базові функції, такі як управління пацієнтами. У ньому є конструктор моделей! Runyes 3DS Plus є досить вражаючим програмним забезпеченням для недорогого 3D сканера.

Програмне забезпечення робить робочий процес максимально ефективним і практично відповідає будь-якому іншому дорожчому сканеру, представленому на ринку. Ви запускаєте програмне забезпечення сканера, вводите дані пацієнта. А потім приступайте до сканування. Усі звичайні функції програмного забезпечення сканера, такі як аналіз оклюзії або зменшення простору, редагування сканів, видалення будь-яких даних сканування і т. д., є у програмному забезпеченні.

У новій версії програми Runyes 3DS Plus компанія запровадила інновації в робочий процес сканування. Коли ви починаєте новий випадок, вам пропонується вибрати один із 4 робочих процесів: «Звіт про стан здоров'я» (сканування обстеження), «Реставрація», «Імплантація» або «Ортодонтія». Це досить приємно бачити в дуже економічному продукті і свідчить про те, що компанія активно впроваджує інновації в галузі програмного забезпечення.

Illustration

Runyes 3DS Plus не вимагає щорічної плати або плати за підписку.
Відсутність абонентської/щорічної плати стає все більш поширеним явищем серед китайських внутрішньоротових сканерів, що дозволяє їм більш ефективно проникати на висококонкурентні ринки цифрового сканування.
Хмарного сховища також немає. Так що лікар, який використовує сканер Runyes 3DS 3.0, не має жодних додаткових витрат пов'язаних з програмним забезпеченням.

Загалом програма працює дуже добре. Як згадувалося, у ньому навіть є конструктор моделей. Це, мабуть, один із найпростіших у використанні конструкторів моделей у всій галузі. Ви просто вирівнюєте режим по осі XY і натискаєте "Додати базу". Вуаля, ваші моделі тепер можна експортувати разом із базою. Він вражає, простий у використанні і неймовірно, що цей функціонал є в недорогому сканері.
Тим, хто хоче виконувати весь робочий процес самостійно, цей сканер необхідно об'єднати зі стороннім програмним забезпеченням, наприклад, таким як Еxocad.

Illustration

Програмне забезпечення дозволяє легко експортувати скани до різних форматів. Сюди входять популярний тип файлів STL, а також PLY та OBJ – обидва варіанти зустрічаються досить рідко і знову вражають. Він також може експортувати у формати exocad, 3Shape, BlueSkyPlan, Asiga, Trident та Dental Wings.
Файли експортуються локально в папку Windows пацієнта на комп'ютері, і можна поділитися ними через хмару Runyes.Насамперед ви будете використовувати STL, оскільки це найбільш поширений формат сканування в лабораторіях та програмному забезпеченні, проте PLY стає все більш популярним і для кольору. Файли PLY містять деталізацію кольору, і приємно бачити, що це пропонується як опція експорту. Програмне забезпечення полегшує експорт сканів.
Яка вартість внутрішньоротового сканера Runyes 3DS 3.0?
Рекомендована роздрібна ціна сканера від виробника у Європі та США складає 9500 доларів США.
Сканер Runyes 3DS 3.0 - один із найдоступніших сканерів на ринку.

Вартість робить його продуктивність ще більш вражаючою. Не кажучи вже про функції програмного забезпечення, яких немає в набагато дорожчих сканерах, наприклад, така як конструктор моделей.

Постійні витрати, які вам слід враховувати - це головки, що сканують. Runyes 3DS 3.0 має знімні та автоклавовані скануючі головки, які забезпечують ідеальний контроль перехресного зараження. Ця функція стала нормою для ринку iOS.

Автоклавовані скануючі головки мають межу 100 циклів автоклавування при температурі 134 градуси Цельсія, після чого їх необхідно буде замінити. Вартість кожної скануючої голівки складає 70 доларів США (0,70 доларів США за сканування).

Підсумок поглибленого огляду сканера внутрішньоротового Runyes 3DS 3.0.
Ми вражені продуктивністю цього сканера з огляду на його доступність. Цей сканер нового покоління, безперечно, є одним із найкращих недорогих сканерів на ринку.

Цінові війни на ринку iOS устоялися, і якщо колись був такий приклад, то це сканер з гідним програмним забезпеченням, конструктором моделей, високою швидкістю сканування, відмінним штучним інтелектом — і все це за ціною, меншою за 10 000 доларів США.

Сканер працював дуже добре практично у всіх клінічних ситуаціях, із якими він стикався. Будь то квадрантне сканування або повна реабілітація рота, імплантати чи метали. Сканувалося все дуже добре.

Є деякі недоліки. Сканер робить багато речей правильно для інструменту для заміни відбитка, але, схоже, на деяких сканах він має не дуже високу деталізацію зображення. Це стає ще очевиднішим зі збільшенням масштабу. Однак це ніяк не вплинуло на точність сканування, це просто зображення, яке ви бачите на екрані.

Інша частина, яка нас вразила, – це програмне забезпечення. Програмне забезпечення сканера хоч і трохи просте, але працює добре та навіть має конструктор моделей! Компанія також спробувала не відставати від конкуренції за допомогою функцій звіту про стан здоров'я. Для недорогого варіанта цей сканер є найоптимальнішим вибором.

Made with